تبلیغات
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • .:: روستای پیروز -پری::. - صدور مجوز حمله اتمی کره به آمریکا/ آغاز جنگ، امروز یا فردا
  لطفا در بخش نظرات ،نظر و انتقاد خودتان را مطرح فرمائید
  حدیث موضوعی

  ارتش کره شمالی واشنگتن را به اقدام نظامی با تسلیحات اتمی کوچک، سبک‌تر و متنوع تهدید کرده است.

  فارس به نقل از الجزیره انگلیسی نوشت، ارتش کره شمالی در بیانیه‌ای اعلام کرده است که «لحظه انفجار به سرعت در حال نزدیک شدن است.» این بیانیه هشدار می‌دهد که جنگ با ایالات متحده می‌تواند امروز یا فردا رخ دهد.

  بیانیه ارتش کره شمالی که صبح روز پنج‌شنبه در خبرگزاری مرکزی این کشور منتشر شده است، ابراز می‌دارد که نیروهای کره‌ای اجازه یافته‌اند که با هرگونه تجاوزی با «پاتک‌های قدرتمند عملی» برخورد کنند.

  این هشدار آخرین تحول در سریال رد و بدل کردن تهدید بین کره شمالی و ایالات متحده است که حکایت از بدتر شدن شرایط دارد. هشدار اخیر بالاخص پس از آن صادر شد که پنتاگون اعلام کرد، در منطقه «گوام» در اقیانوسیه یک سیستم پدافند موشکی مستقر می‌کند.

  به نوشته الجزیره، علی‌رغم این ادبیات تند، تحلیلگران معتقدند که نمی‌توان وقوع حمله هسته‌ای از سوی پیونگ‌یانگ را محتمل دانست چرا که کره شمالی می‌داند چنین جنگی بسیار مخرب و به‌منزله خودکشی است.

  این در حالی است که «چاک هیگل»، وزیر دفاع آمریکا ادبیات اخیر کره شمالی را تهدیدی برای ایالات متحده و متحدینش در منطقه اقیانوسیه دانسته است. به گفته هیگل، «برخی اقدامات چند هفته اخیر کره شمالی نشان‌گر خطری واقعی و واضح است.»

  وی مدعی شد که ایالات متحده تمام آنچه را که در توان دارد برای بهبود شرایط انجام می‌دهد. پنتاگون علاوه بر استقرار سیستم موشکی فوق، پیش‌تر بمب‌افکن‌های هسته‌ای رادارگریز به منطقه اعزام کرده بود.
  طبقه بندی: سیاست، 
  نظر سنجی
  آیا از عملکرد مدیران و موقعیت شهر زنگنه راضی هستید ؟  امکانات سایت
  پیوند های روزانه
  تبادل بنر
  رهبری

  ریاست جمهوری

  رجانیوز

  دانشنامه قرانی