تبلیغات
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • .:: روستای پیروز -پری::. - ضرغامی تحریم‌ شد
  لطفا در بخش نظرات ،نظر و انتقاد خودتان را مطرح فرمائید
  حدیث موضوعی

  مرتبه
  تاریخ : پنجشنبه 30 آذر 1391
  در راستای تلاش‌های غرب برای جلوگیری از نشنیدن صدای ایران، کنگره آمریکا تحریم‌های جدیدی علیه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را تصویب و مهندس ضرغامی، رییس صدا و سیما را نیز در لیست تحریم‌ها قرار داده است.
   باشگاه خبرنگاران؛ کنگره آمریکا در اقدامی دیگر در راستای تلاش در جهت نشنیدن صدای ایران، قانون تحریم صدا و سیمای ایران را تصویب کرد.

   

  براساس این گزارش؛ کنگره آمریکا قانونی را به تصویب رسانده که بر اساس آن صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مشمول تحریم‌های این کشور می‌شود. همچنین مهندس ضرغامی در لیست تحریم‌ها قرار گرفته است.

   

  در قانونی که توسط کنگره ایالات متحده آمریکا به تصویب نهایی رسیده است باراک اوباما، رئیس جمهور این کشور موظف است که تحریم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی و همچنین عزت الله ضرغامی رئیس این سازمان را اجرا کند.

   

  بنا بر این گزارش، تحریم‌های تازه موجب خواهد شد که شرکت‌های آمریکایی و دیگر شرکت‌هایی که در ایالات متحده فعالیت دارند از ارائه‌ هرگونه خدمات، فروش تجهیزات و همکاری با صدا و سیمای ایران منع شوند. 

   

  شایان ذکر است؛ در راستای تلاش‌های غرب برای نشنیدن صدای جمهوری اسلامی ایران، اتحادیه اروپا نیز در ماه مارس سال جاری تحریم‌های مشابهی را به تصویب رسانده بود.  طبقه بندی: سیاست، 
  نظر سنجی
  آیا از عملکرد مدیران و موقعیت شهر زنگنه راضی هستید ؟  امکانات سایت
  پیوند های روزانه
  تبادل بنر
  رهبری

  ریاست جمهوری

  رجانیوز

  دانشنامه قرانی