تبلیغات
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • .:: روستای پیروز -پری::. - رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر خبر داد:
  لطفا در بخش نظرات ،نظر و انتقاد خودتان را مطرح فرمائید
  حدیث موضوعی

  اهدای 2 هزار نسخه کتاب به کتابخانه «کریم خان زند» روستای «پیروز» ملایر
  رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر از اهدای 2 هزار نسخه کتاب به کتابخانه «کریم خان زند» روستای پیروز خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، مهدی آخشیک از اهدای 2 هزار نسخه کتاب به کتابخانه «کریم خان زند» روستای پیروز خبر داد و اظهار کرد: بانویی خیر با اهدای 2 هزار نسخه از کتاب‌های کتابخانه شخصی خود گامی بلند در راستای غنای فرهنگی این روستا برداشته است.

  وی با بیان اینکه کتابخانه «کریم خان زند» دهه فجر امسال در ملایر افتتاح شده عنوان کرد: با اطلاع‌رسانی‌هایی که در سال جاری در راستای تشویق و ترغیب عمومی برای اهدای کتاب انجام شده است در 9 ماه امسال، ملایر شاهد اهدای بیش از 19 هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی این شهرستان بود.

  رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر تصریح کرد: در واپسین ماه امسال طرح اهدای کتاب با شعار" کتاب هدیه ماندگار" در این شهرستان در حال برگزاری است که اهدای این 2 هزار نسخه کتاب به یکی از کتابخانه‌های روستایی این شهرستان اقدامی در راستای تحقق این برنامه فرهنگی بوده است.

  وی از استقبال شایان توجه مردم ملایر در اهدای کتاب‌های خود به کتابخانه‌های عمومی و آراستن قفسه کتابخانه‌های عمومی شهرستان با کتاب‌های اهدایی را امری ستودنی و قابل تقدیر دانست.  طبقه بندی: اخبار روستای پیروز (پری)، 
  نظر سنجی
  آیا از عملکرد مدیران و موقعیت شهر زنگنه راضی هستید ؟  امکانات سایت
  پیوند های روزانه
  تبادل بنر
  رهبری

  ریاست جمهوری

  رجانیوز

  دانشنامه قرانی